Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

Alanya Çevre Danışmanlık, Alanya Merkezli ilk ve tek çevre danışmanlık firması olarak Kellecioğlu Çevre Mühendisliği Eğitim İnşaat San. ve Ltd. Şti. ‘nin çevre yönetim hizmetleri markasıdır. “Çevre miras değil, gelecek nesillere devredilecek emanettir. “ mottosuyla günümüz ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurumuzun kültürünün bir parçası olarak konumlandırdığımız şirketimiz, alanında uzman kadrosu ve çözüm ortaklarıyla en iyi hizmeti, en optimum koşullarda, sürdürülebilir projelerle sunmayı prensip edinmiştir.

Şirketimiz; Çevre, kalite, GSTC Danışmanlığı ve İSG yönetim hizmetleri, başta olmak üzere, sera gazı emisyonlarının izlem raporları, ekolojik ayak izi hesaplamaları, atık yönetimi, hibe teşvik destek projeleri, atıksu arıtma ve içme suyu temin tesisleri proje onayları, anahtar teslim imalatları ve mekanik ekipman temini alanında hizmet sunmaktadır. Alanya Çevre Danışmanlık olarak deneyim ve uzmanlığın birleştiği noktada danışmanlık hizmetlerimizden alacağınız katma değerin işletmenize kattığı farklılığı gözlemleyeceksiniz.